صفحه نخست: درباره ما

تاریخچه

شرکت صنایع تبدیلی گلستان (شهره) در تاریخ 1351/12/21 تاسیس و تحت شماره 340 در اداره ثبت اسناد گرگان به ثبت رسیده است.


موقعیت مکانی شرکت صنایع تبدیلی گلستان (شهره) درشهرستان گرگان در  مسیر جاده ارتباطی استانهای مازندران ، خراسان رضوی و خراسان شمالی وسمنان با مساحت  63265متر مربع واقع شده است که کل مساحت زیر بنایی جهت ساختمان و تاسیسات تولید بالغ بر 21000 متر مربع بوده شامل بخشهای اداری و تولیدی و خدماتی سردخانه و انبارها می باشد.در تاریخ 1355/12/7 پروانه بهره برداری آن به شماره 395/40 به امضاء وزارت صنایع وکشاورزی وقت تحت عنوان کشت و صنعت صادر گردید.این واحد تا سال 1385 جزو مجموعه شرکتهای گروه تولیدی دشت مرغاب بوده و محصولات تولیدی خود را نیز در طول 30 سال با برند یک و یک به بازار عرضه نموده است.

طی فرایندی در سال 1384 مبادرت به فروش سهام  شرکت دشت مرغاب و برند یک و یک و واگذاری آن به بخش خصوصی شد که متعاقب آن از تاریخ 29/8/1385 شرکت صنایع تبدیلی گلستان (سهامی خاص) تحت شماره 5471 در اداره ثبت اسناد گرگان به عنوان یکی از شرکتهای تابعه شرکت توسعه کشت و صنعت ملی (سهامی عام) تاسیس گردید و از تاریخ  1/1/1386  بر اساس مصوبه هیئت مدیره شرکت توسعه کشت و صنعت ملی (سهامی عام ) کلیه فعالیتهای تولیدی و امتیازها و مجوز های مربوطه همراه با زمین و ساختمان و ماشین آلات و تجهیزات و تاسیسات موجود و حق استفاده از مارک    جهت محصولات تولیدی به شرکت صنایع تبدیلی گلستان (سهامی خاص) انتقال داده شد.


موفقیت و کامیابی شرکت صنایع تبدیلی گلستان (شهره) تنها از طریق رضایت دائمی مشتریان آن تضمین می شود.از اینرو کیفیت قابل قبول وبا  اطمینان محصولات ما عنصر اصلی نیل به این هدف را تشکیل می دهد.


این شرکت چندین دهه است که در زمینه تولید صنایع تبدیلی مواد غذایی (رب گوجه فرنگی، انواع کنسروهای غیر گوشتی ، ترشیها، شوریها ، کمپوتها ،  مرباجات ( مشغول به فعالیت می باشد و همچنین اولین تولید کننده میوه و سبزی های منجمد به روشI.Q.Fدرایران است و همیشه بر این باور بوده است که محصول درجه یک را از مواد درجه یک تولید نموده و به مشتریان داخلی و خارجی ارائه نماید.


موفقیت بدست آمده تا اینجا ارتباط مستقیمی با بهبود مستمر کیفیت دارد و قابلیت اطمینان کیفیت محصول را برای مصرف کنندگان تا حد بالایی بهتر و بیشتر می نماید.اثر بخشی رویه های کیفیت در درجه اول به عادات و گرایشات رفتاری و باور کارکنان شاغل در کلیه سطوح سازمان بستگی دارد.


لذا دستیابی به آن اهداف با افزایش آگاهی کیفی و کمی کارکنان از طریق کلیه وسایل و ابزار آلات موجود و اطلاعات علمی روز میسر می گردد.


عمده تولیدات این شرکت عبارتند از:

1-   رب گوجه فرنگی در بسته بندیهای مختلف

2-   انواع کنسروهای غیر گوشتی: ذرت شیرین ̨  مخلوط سبزیجات  ̨  نخود فرنگی  ̨  لوبیا سبز  ̨  باقلا سبز  ̨ خوراک بادمجان  ̨  خوراک لوبیا سبز  ̨  خوراک کدو  ̨  کنسرو اسفناج  ̨  کنسرو عدسی  ̨  کنسرو آلو اسفناج  ̨  خوراک لوبیا چیتی با سس گوجه فرنگی  ̨  خوراک لوبیا چیتی با قارچ

3-   انواع مرباها : مربای هویج  ̨  مارمالاد توت فرنگی

4-   انواع شوریجات و ترشیها : ترشی سیر  ̨  ترشی لیته بادمجان  ̨  ترشی لیته مخلوط  ̨ ترشی کدو  ̨  خیار شور و زیتون شور

5-   انواع سبزیجات تازه فریز شده به روش I.Q.F  (نخود فرنگی  ̨  ذرت شیرین  ̨  مخلوط سبزیجات ̨ باقلا سبز ̨   لوبیا سبز )